OVER ONS

Het multidisciplinaire team van EMOVITA bestaat uit bevlogen specialisten waarbij hoofd en hart onlosmakelijk verbonden zijn met het werken met jeugdigen, opvoeders, school en belangrijke anderen.  

Zij streven er naar een zo veel mogelijk op maat gemaakt programma aan te bieden, afgestemd op de individuele hulpvraag, behoeftes en mogelijkheden van de jeugdige en zijn/haar omgeving.  

EMOVITA is een initiatief van psychotraumatoloog Pomme Termond. Vanuit de wens om jeugdigen (en hun ouders) vroegtijdig te kunnen ondersteunen en elk kind de kans te geven gezond op te groeien en gelukkig te zijn heeft zij het samenwerkingsverband EMOVITA Integratieve Jeugdhulp opgericht.

Alle collega’s van EMOVITA zijn zelfstandig ondernemer en hebben zich aangesloten bij de coöperatie Zorg & Co / CAZZ. De coöperatie heeft een portfolio met alle benodigde diploma’s, registraties, documenten en verzekeringen om aan te tonen dat zij bevoegd en bekwaam zijn.

Het team van EMOVITA werkt op een professionele manier samen en heeft veel plezier met en aandacht voor elkaar. Zij stellen zich hieronder graag aan je voor.


Maak kennis met ons team van gedreven professionals met hart voor jeugdigen en opvoeders, die niet boven, maar naast het gezin staan.

Pomme Termond
pomme@emovita.nl

Zorgcoördinator / Lichaamsgericht Traumatherapeut

www.emocare.nl

Maud Buitenwerf
maud@emovita.nl

Psycholoog / ACT-therapeut / Mindfulnesscoach 

www.benmaarjij.nl

Anouk Prop
anouk@emovita.nl

Psycholoog / Lichaamsgericht Traumatherapeut

www.anoukprop.com

Joyce Eggen
joyce@emovita.nl

Psycholoog

www.innerwellbeingcoach.com

Vivian Gorissen
vivian@emovita.nl

Therapeut Lichaamsgerichte Psychotherapie i.o / Kindercoach

www.kanscoaching.eu

Ellen Otte
ellen@emovita.nl

Psycholoog

www.star-of-light.nl

Hanne Wolff
hanne@emovita.nl

Psycholoog

www.compasplus.nl

Linda Janssen
linda@emovita.nl

Psycholoog

Gerja Westerhof
gerja@emovita.nl

Animal Assisted Therapist

www.vaaiana.com

Saskia Everts
saskia@emovita.nl

Systeemtherapeut

www.gezinstherapiedekorenwolf.nl

Petra Hofman
petra@emovita.nl

Systeemgericht werker / Specialist Psychosociale Ontwikkeling & Weerbaarheid

www.welkomthuis.coach

Lisette Volf
lisette@emovita.nl

Systeemgericht werker / Specialist Psychosociale Ontwikkeling & Weerbaarheid

www.hetmedaljon.nl

Kim Hendriks-Merk
info@pmtpraktijk-laviejolie.nl

Psychomotorisch Therapeut

www.laviejolie.nl

Sanne Smeets
sanne@pmtpraktijk-laviejolie.nl

Psychomotorisch Therapeut

www.laviejolie.nl

Louisa Meenks
louisa@pmtpraktijk-laviejolie.nl

Psychomotorisch Kindertherapeut

www.laviejolie.nl

Inge Delahaye
inge@pmtpraktijk-laviejolie.nl

Psychomotorisch Therapeut / Systeemgericht werker

www.laviejolie.nl

Calja Hellebrand
calja@emovita.nl

Psychosociaal Therapeut

www.caljahellebrand.nl

Rene van Leeuwen
rene@emovita.nl

Psychosociaal Therapeut

www.doorkijk.info

Jenny Klomp
jenny@emovita.nl

Integratief Kindertherapeut i.o. / Kinderyoga Coach

Leontine Wevers
leontine@emovita.nl

Speltherapeut / EMDR practitioner i.o.

www.speltherapiehetwevertje.nl

Aram Merlijn Verstappen
aram@pmtpraktijk-laviejolie.nl

Dramatherapeut

www.laviejolie.nl

Viefke Termond
viefke@emovita.nl

Gezinsbegeleider / Specialist Psychosociale Ontwikkeling & Weerbaarheid

Tommy Toorop
tommy@emovita.nl

Beweegcoach

www.taolifecoach.nl

Pascal Mols
pascal@pmtpraktijk-laviejolie.nl

Beweegcoach

www.laviejolie.nl

Frederike Heijnen
info@emovita.nl

Equitherapeut

www.ponyclubmaastricht.nl

Roy Zinzen-Boves
roy@emovita.nl

Equitherapeut

www.equiteam-heuvelland.nl

Kirsten Stevens
kirsten@emovita.nl

Paard & Life coach

www.optweike.nl

Iris van Hooren
iris@emovita.nl

Kindercoach / Paardencoach

www.paerdenkracht.nl

Marijke Batty
marijke@emovita.nl

Autisme Coach

www.hearts2heal.nl

Begga Heuvelmans
begga@emovita.nl

Lichaamsgericht therapeut / Gezinsbegeleiding

www.zo-zijn.nl

Priscilla Theunissen
priscilla@pmtpraktijk-laviejolie.nl

GZ-Psycholoog

www.laviejolie.nl

Danny Winands
info@emovita.nl

GZ-Psycholoog


Ter versterking van ons integratieve team zijn wij voortdurend op zoek naar ervaren professionals (ZZP’ers) waarbij hoofd en hart onlosmakelijk verbonden zijn met het werken met jeugdigen, opvoeders, school en belangrijke anderen. Denk jij een waardevolle aanvulling te zijn op ons team? Neem dan contact met ons op.