OVER ONS

Het multidisciplinaire team van EMOVITA bestaat uit bevlogen specialisten waarbij hoofd en hart onlosmakelijk verbonden zijn met het werken met jeugdigen, opvoeders, school en belangrijke anderen.  

Zij streven er naar een zo veel mogelijk op maat gemaakt programma aan te bieden, afgestemd op de individuele hulpvraag, behoeftes en mogelijkheden van de jeugdige en zijn/haar omgeving.  

EMOVITA is een initiatief van psychotraumatoloog Pomme Termond. Vanuit de wens om jeugdigen (en hun ouders) vroegtijdig te kunnen ondersteunen en elk kind de kans te geven gezond op te groeien en gelukkig te zijn heeft zij het samenwerkingsverband EMOVITA Integratieve Jeugdhulp opgericht.

Alle collega’s van EMOVITA zijn zelfstandig ondernemer en hebben zich aangesloten bij de coöperatie Zorg & Co / CAZZ. De coöperatie heeft een portfolio met alle benodigde diploma’s, registraties, documenten en verzekeringen om aan te tonen dat zij bevoegd en bekwaam zijn.

Het team van EMOVITA werkt op een professionele manier samen en heeft veel plezier met en aandacht voor elkaar. Naast individuele werkbegeleiding, volgen zij intervisie en nemen ze deel aan de groepcasuïstiek besprekingen en teambijeenkomsten onder begeleiding van een gedragswetenschapper. Zij stellen zich hieronder graag aan je voor.


Maak kennis met ons team van gedreven professionals met hart voor jeugdigen en opvoeders, die niet boven, maar naast het gezin staan.

Pomme Termond
pomme@emovita.nl

Zorgcoördinator / Gedragswetenschapper / Lichaamsgericht Traumatherapeut

www.emocare.nl

Maud Buitenwerf
maud@emovita.nl

Gedragswetenschapper / Psycholoog / ACT-therapeut / Mindfulnesscoach 

www.benmaarjij.nl

Anouk Prop
anouk@emovita.nl

Psycholoog / Lichaamsgericht Traumatherapeut

www.anoukprop.com

Joyce Eggen
joyce@emovita.nl

Psycholoog

www.innerwellbeingcoach.com

Ellen Otte
ellen@emovita.nl

Psycholoog

www.star-of-light.nl

Linda Janssen
linda@emovita.nl

Psycholoog

Leontine Wevers
leontine@emovita.nl

Speltherapeut / EMDR practitioner i.o.

www.speltherapiehetwevertje.nl

Rene van Leeuwen
rene@emovita.nl

Psychosociaal Therapeut

www.doorkijk.info

Gerja Westerhof
gerja@emovita.nl

Animal Assisted Therapist

www.vaaiana.com

Saskia Everts
saskia@emovita.nl

Systeemtherapeut

www.gezinstherapiedekorenwolf.nl

Petra Hofman
petra@emovita.nl

Systeemgericht werker / Specialist Psychosociale Ontwikkeling & Weerbaarheid

www.welkomthuis.coach

Lisette Volf
lisette@emovita.nl

Systeemgericht werker / Specialist Psychosociale Ontwikkeling & Weerbaarheid

www.hetmedaljon.nl

Calja Hellebrand
calja@emovita.nl

Psychosociaal Therapeut

www.caljahellebrand.nl

Astrid Kamsteeg
astrid@emovita.nl

Integratief Kinder- en Jeugdtherapeut

www.kinderenjeugdtherapieparkstad.nl

Jenny Klomp
jenny@emovita.nl

Integratief Kindertherapeut i.o. / Kinderyoga Coach

Viefke Termond
viefke@emovita.nl

Gezinsbegeleider / Specialist Psychosociale Ontwikkeling & Weerbaarheid

Tommy Toorop
tommy@emovita.nl

Beweegcoach

www.taolifecoach.nl

Marijke Batty
marijke@emovita.nl

Autisme Coach

www.hearts2heal.nl

Begga Heuvelmans
begga@emovita.nl

Gezinsbegeleiding

www.zo-zijn.nl

Roy Zinzen-Boves
roy@emovita.nl

Equitherapeut / ACT therapeut

www.equiteam-heuvelland.nl

Kirsten Stevens
kirsten@emovita.nl

Paard & Life coach

www.optweike.nl

Frederike Heijnen
info@emovita.nl

Equitherapeut

www.ponyclubmaastricht.nl

Iris van Hooren
iris@emovita.nl

Kindercoach / Paardencoach

www.paerdenkracht.nl

Emovita werkt nauw samen met La Vie Jolie Praktijk voor Psychomotorische Therapie


Ter versterking van ons integratieve team zijn wij voortdurend op zoek naar ervaren professionals (ZZP’ers) waarbij hoofd en hart onlosmakelijk verbonden zijn met het werken met jeugdigen, opvoeders, school en belangrijke anderen. Denk jij een waardevolle aanvulling te zijn op ons team? Neem dan contact met ons op.